W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska – obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie stałych relacji z inwestorami i architektami,
  • opracowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • współpraca z działem marketingu.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziane budowlane lub techniczne,
  • dobra znajomość programów Microsoft Office,
  • doświadczenie w zakresie kosztorysowania,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • lojalność i zaangażowanie,
  • komunikatywność i samodzielność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny) na adres: praca@cobouw.pl tel. 42 632 70 42

Monter Konstrukcji Stalowych-Operator Podestów Ruchomych
(wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem)

Miejsce pracy: Łódź lub okolice

  • prace przy montażu hal stalowych

Oferujemy:

  • stałą pracę,
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu lekkiej obudowy i konstrukcji stalowych 1 roczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych, montażowych pokryć dachowych – Wymagany kurs z obsługi podnośników z wysięgnikiem,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane kierunki techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny tel. 42 630-52-61 lub przesłanie ofert (CV, list motywacyjny) na adres: b.cieslak@cobouw.pl