regiony: podkarpackie lubelskie, małopolskie

Opis stanowiska – obowiązki:

  • opracowywanie ofert handlowych
  • nawiązywanie i budowanie relacji z potencjalnymi inwestorami
  • odbywanie spotkań handlowych i prezentacja oferty
  • dobór odpowiedniej technologii przy realizacji projektów
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz projektantami branżowymi przy opracowywaniu ofert
  • aktywna współpraca z działem marketingu

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • prace w zgranym zespole
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe –budowlane lub techniczne
  • dobra znajomość branży budowlanej
  • dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe – umiejętność prezentacji, przekonywania i negocjowania
  • proaktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość programów Microsoft Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert (CV oraz listu motywacyjnego (warunek konieczny)).