INWESTOR ZAGRANICZNY – hala o powierzchni 6.000 m2

powrót
INWESTOR ZAGRANICZNY – hala o powierzchni 6.000 m2

Hala o powierzchni 6.000 m2 – generalne wykonawstwo hali produkcyjno-magazynowej z budynkiem socjalno-biurowym.

Aktualnie projektowana hala o powierzchni 6.000 m2 to kolejna realizacja dla zagranicznego inwestora. W portfolio posiadamy blisko 100 hal, a także budynków biurowych zaprojektowanych i wybudowanych na potrzeby zagranicznych firm. Zapraszamy do zapoznania się z wybudowanymi i aktualnie realizowanymi inwestycjami.

 

Miejscowość
Jastrowo
Województwo
wielkopolskie
Branża
metalowa
Typ hali
hala produkcyjno-magazynowa z budynkiem socjalno-biurowym
Konstrukcja nośna
Hala trzynawowa. Konstrukcja blachownicowa, przygotowana do pracy suwnicy o nośności 2,5 t. Wiata w konstrukcji stalowej. Budynek socjalno-biurowy i pomieszczenia techniczne w konstrukcji tradycyjnej. W hali antresola o powierzchni ponad 220 m2 oraz antresola mieszcząca biuro warsztatu o powierzchni 60 m2, Strop antresol przygotowany do obciążenia 500 kg/m2.
Dach hali
Dach dwuspadowy. Szkielet dachu z kształtowników stalowych giętych na zimno, ocynkowanych ogniowo. Dach w układzie blacha-wełna-blacha. System podciśnieniowy odprowadzania wody z dachu. Pasma świetlne w ilości 12 sztuk, doświetlenie hali w stosunku 1/8 do powierzchni posadzki. W każdym paśmie świetlnym umieszczone klapy wentylacyjne z elektrycznym systemem sterującym przewietrzaniem.
Obudowa ścian
Płyty warstwowe poliuretanowe, montaż poziomy. W konstrukcji ścian ramy z profili stalowych stanowiące obramowania pod otwory bramowe, drzwiowe i okienne. Fasada budynku biurowego: płyty warstowe w układzie poziomym, zamontowane na podkonstrukcji stalowej. Zamontowane żaluzje lamelowe, sterowane napędem elektrycznym.
Opis inwestycji

Powierzchnia hali produkcyjno-magazynowej z budynkiem socjalno-biurowym wyniesie 6.000 m2. Wybudowana hala będzie wspierać główny zakład produkcyjny firmy.

Efekt końcowy

Zastosowana na elewacji kolorystyka wyróżni obiekt. Mocno wysunięty poza obrys podcień zapewni wizualną lekkość budynku.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.