MEBLOMASTER – piąta realizacja

powrót
MEBLOMASTER – piąta realizacja
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Węgrów
Województwo
mazowieckie
Branża
meblarska
Typ hali
hala produkcyjno-magazynowa
Konstrukcja nośna
Konstrukcja główna obejmuje komplet ram o słupach blachownicowych i dźwigarze kratowym oraz konstrukcję ścian szczytowych składajacą się z walcowanych słupów i rygli dachowych.
Dach hali
Szkielet dachu z kształtowników stalowych giętych na zimno. Obudowa z blach trapezowych. Dach izolowany płytami wełny mineralnej ułożonej na blasze trapezowej i paraizolacji. Izolację wodochronną dachu stanowi membrana PVC. Dla oświetlenia hali w dachu umieszczono pasma świetlne z płyt poliwęglanowych.
Obudowa ścian
Ułożone poziomo płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym. W ścianach umieszczono okna aluminiowe, drzwi stalowe i bramy, w tym jedną dla doku załądowczo-rozładunkowego.
Opis inwestycji

Zakład produkcyjno-magazynowy powstanie w ramach piątej już współpracy z firmą Meblomaster. Po zrealizowaniu aktualnej inwestycji o powierzchni 5.800 m2, wybudowany przez nas dla Inwestora metraż osiągnie ponad 21.000 m2.

Meblomaster jest jednym z wiodących polskich producentów mebli. Obok holenderskiej spółki Addit z branży metalowej, jest to druga zlokalizowana w Węgrowie firma, z którą współpracujemy od wielu lat.

Piątą halę planujemy utrzymać w tym samym stylu, co dotychczas zrealizowane dla Inwestora obiekty. Elewacja hali zostanie przełamana elementami w kolorze niebieskim, nawiązującym do barw firmowych Meblomaster.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.