DREAMPEN DARIUSZ LIBERA

powrót
DREAMPEN DARIUSZ LIBERA
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Zielona Góra
Województwo
lubuskie
Branża
reklamowa
Typ hali
hala produkcyjno-magazynowa z częscią socjalną i budynkiem biurowym
Konstrukcja nośna
Hala jednonawowa o głównej konstrukcji nośnej składającej się z układu ram blachownicowych. Konstrukcję drugorzędną zaprojektowaliśmy z elementów stalowych giętych na zimno typu Z i rur kwadratowych. Całość usztywniona prętami stężającymi ściennymi i połaciowymi w formie „X”. Konstrukcję nośną budynku biurowego zaprojektowaliśmy z elementów żelbetowych i stalowych.
Dach hali
Konstrukcja dachu z zimnogiętych kształtowników stalowych mocowanych do rygla dachowego i belek oczepowych ścian szczytowych. Wierzchnie pokrycie dachu - membrana PVC. Izolacja dachu - płyty styropianowe dachowe grubości 15 cm ułożone na paroizolacji z folii PE i blasze trapezowej.
Obudowa ścian
Ściany osłonowe z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym grubości 10 cm w układzie poziomym, mocowane do elementów nośnych konstrukcji hali. Na wywinięciach ścian o.p.p. płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej.
Opis inwestycji

Opracowanie projektu budowlanego do uzyskania pozwolenia na budowę oraz budowa w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji o powierzchni 1.800 m2. Hala będzie rozbudową istniejącego zakładu produkcyjnego.

W halach firmy DreamPen odbywa się produkcja długopisów reklamowych.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.