Halę zaplanowaliśmy na planie prostokąta. Nasz autorski projekt zakłada wydzielenie w hali wyspecjalizowanych stanowisk spawalniczych oraz montażowych. W hali zostanie ponadto zamontowana jednodźwigarowa suwnica o nośności 3,2 tony. Obiekt zaprojketowaliśmy bezpośrednio przy istniejącym układzie drogowym. Wydłuż dłuższego boku hali usytuowaliśmy miejsca postojowe dla samochodów osobowych, a z tyłu hali niezbędny plac manewrowy dla samochodów ciężarowych, na którym odbywać się będzie załadunek i rozładunek pojazdów. Przewidzieliśmy połączenie całości z głównym wejściem komunikacją pieszą. Od strony drogi wyeksponowaliśmy dwukondygnacyjną część socjalno-biurową, w której będzie odbywać się administracyjna obsługa produkcji.
- projekt budowlany do pozwolenia na budowę
- projekt technologii
- prace ziemne i stopy fundamentowe wraz z belkami podwalinowymi
- dostawę i kompleksowy montaż hali stalowej
- wykonanie części socjalno-biurowej w hali
- prace wykończeniowe w części socjalno-biurowej
- wykonanie posadzki
- instalacje wewnętrzne oraz zewnętrzne
- wykonanie infrastruktury drogowej wokół obiektu, parkingów, chodników, placów manewrowych dla ciężarówek, ogrodzeń oraz bram
Powstanie eleganckiego i prostego w formie budynku z wyraźnie wyodrębnioną częścią socjalno-biurową. Elewacja części biurowej została podkreślona przeszkleniami z zastosowaniem żaluzji ozdobnych oraz nadającą charakterystyczny wygląd blachą sinusową. Całość utrzymana jest w kolorystyce grafitu i komponuje się z zawierającym element pomarańczu logo firmy „Wesołowski”. Budynek komponuje się wizualnie z posadowionym na sąsiedniej działce obiektem dla firmy Visser. Bliźniaczo podobne budynki mają stanowić swoisty kompleks produkcyjny i podkreślać współpracę jaką prowadzą inwestorzy.