Nic nie daje nam tak silnej motywacji do działania jak satysfakcja i uznanie Klientów. Dzień po dniu pracujemy na to, aby dla naszych Inwestorów być rzetelnym i profesjonalnym wykonawcą. Aby z zaufaniem i spokojem powierzyli nam swoje marzenia o własnej firmie i siedzibie. Zgodnie z mottem przewodnim „Budujemy Twój sukces” wiemy, iż budując rzetelnie dla naszych Inwestorów, budujemy silną i pewną markę naszej firmy. Jesteśmy dumni, iż w oczach naszych Klientów jesteśmy profesjonalistami. Świadczą o tym prezentowane poniżej opinie przedstawicieli firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.
Nie oczekiwaliśmy, że obiekt będzie tak interesujący

Spodobało się nam szczególnie to, że firma CoBouw odpowiedziała bardzo szczegółową ofertą na nasze zapytanie. Spotkań było wiele, pytań również było wiele zmierzających do tego, aby uszczegółowić nasze oczekiwania. CoBouw po przedstawieniu wizualizacji i ostatecznym doborze, wspólnie z nami, ostatecznej wersji obiektu, wykonał wszystkie niezbędne projekty i jako generalny wykonawca wszedł na dziewiczy teren, bo była to inwestycja typu Green Field. Na całym etapie inwestycji CoBouw służył nam pomocą, oczywiście efekt końcowy różnił się nieco od wizualizacji, ale różnił się w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Tomasz Dyszkant
Prezes Zarządu firmy Promens Międzyrzecz Sp. z o.o.
Firma CoBouw jest bardzo elastyczna i otwarta na negocjacje

To jest firma, która nie tylko buduje, ale analizuje, co w danej hali będzie w przyszłości, jaki jest proces produkcji i jak dostosować ją do bieżących potrzeb produkcji. Firma CoBouw spełniła nasze oczekiwania spośród wielu firm, które były zainteresowane realizacją naszej inwestycji. Wykazała się wielką elastycznością, dobrymi pomysłami, sugestiami oraz innowacjami w realizacji naszej hali przemysłowej. Z ich strony otrzymaliśmy wiele dodatkowych informacji na temat zmian w obiekcie budowanym, które wpłynęły na korzyść naszej fabryki i z tego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ireneusz Misiek
Szef Produkcji firmy Oras Oleśno Sp. z o.o.
Bardzo zaskoczyła nas wysoka jakość wykonania obiektów

Istotne dla nas było, żeby firma, którą wybierzemy wzięła na siebie odpowiedzialność za całą inwestycję, rozpoczynając od projektowania przez zatwierdzenia projektu, realizację całej budowy aż do odbiorów końcowych.
Wysoka jakość wykonania obiektów zaskoczyła nie tylko nas, ale odwiedzających nas gości.
Nasza grupa ma zakłady w całym świecie, w Ameryce, Europie, Afryce, Azji, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że ten zakład w Polsce jest najładniejszy, jest to wizytówka całego koncernu.

Janusz Lipowczan
Wiceprezes firmy OML Morando Polska Sp. z o.o.

Z myślą o Klientach i potencjalnych Inwestorach opracowaliśmy katalog prezentujący wybrane inwestycje.
Dobór prezentowanych przez nas obiektów nie jest przypadkowy. W katalogu prezentujemy szerokie spectrum naszych realizacji, od budynków bardziej prostych w formie po takie, które wyróżnia nowoczesny i odważny design. W wielu obiektach zastosowaliśmy ciekawe rozwiązania architektoniczne, nie tylko pod względem bryły, ale również materiałów elewacyjnych.
Mamy nadzieję, iż katalog naszych referencji dowodzi podejmowanych przez nas starań, aby nasze obiekty przełamywały tradycyjne myślenie o budownictwie przemysłowym i tym samym ukazuje je jako interesującą architekturę pełną wyzwań i możliwości.

Wszelkie roboty budowlane zostały przez CoBouw Polska Sp. z.o.o. wykonane terminowo, z należytą starannością oraz zgodnie z warunkami umowy i dokumentacją projektową.

ECOPET Sp. z.o.o.
Artur Grudzień, General Manager

Była to już 5 realizacja CoBouw dla naszej firmy. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z efektów prac. Wybranie CoBouw Polska było odpowiednią decyzją.

HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O.
Thomas Klier, Kierownik Techniczny

Realizacja hali o powierzchni 5.500m2 w Oławie przerosła nasze najszczersze oczekiwania i stała się prawdziwym dziełem sztuki architektonicznej. Polecamy firmę CoBouw jako solidnego i zaangażowanego partnera budowlanego.

Studio Reklamy WENA
Tomasz Jurczak, Właściciel

CoBouw Polska zaprojektowała i wybudowała dla nas halę produkcyjno-magazynową z częścią socjalno-biurową o powierzchni 20.200 m2. W wyniku poprzedniej współpracy zyskaliśmy pewność, iż CoBouw wyróżnia solidność i rzetelność".

MARDOM PRO Sp. z o.o. Sp.k.
Dominik Walaszek, Prokurent

Firma CoBouw wykonała kluczowe w naszej branży instalacje chłodnictwa z chłodniami i mroźniami. Obiekt został dostosowany do Wymogów HACCP. Zrealizowana hala jest w pełni dostosowana do potrzeb naszej produkcji.

"OLSZA" OLBRYSZ SP.J.
Marcin Olbrysz, Jarosław Olbrysz, Właściciele

Przy realizacji inwestycji nie ma kwestii, które byłby mniej ważne, jeśli w założeniu dba się o każdy detal. Firma CoBouw sprawdziła się według nas w każdym aspekcie, począwszy od etapu uzgadniania koncepcji planowanego obiektu, aż po kwestie związane z jego budową.

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Współpracę z CoBouw Polska rozpoczęliśmy w 2013 roku. Firma CoBouw wybudowała dla nas 4 hale, łącznie 18.200 m2 powierzchni magazynowej. Na podstawie wieloletniej współpracy możemy zaświadczyć, iż firma CoBouw jest fachowcem, którego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować.

INDEKA

Firma CoBouw Polska dwukrotnie wykonała dla nas zlecone prace, związane z budową Zakładu Przetwórstwa Rybnego "Łosoś". Możemy zaświadczyć, ze powierzone prace zostały wykonane profesjonalnie i rzetelnie.

PRZETWÓRSTWO RYBNE "ŁOSOŚ' SP. Z O.O.
Sebastian Lau, Prezes Zarządu

Firmie CoBouw powierzyliśmy generalne wykonawstwo hali magazynowej o powierzchni blisko 12.000 m2. Obiekt jest wizytówką naszej firmy. Jako przedsiębiorcy doskonale wiemy co oznacza rzetelności i profesjonalizm, dlatego też świadomie polecamy CoBouw Polska każdemu inwestorowi, który poszukuje godnego zaufania wykonawcy obiektu przemysłowego.

INDEKA LOGISTIC CITY SP. Z O.O.

Najlepszym podsumowaniem jest fakt, iż w ramach dotychczasowej współpracy CoBouw Polska wykonała dla nas sześc inwestycji o łącznym bilansie 40.000 m2, a aktualnie jesteśmy w trakcie planowania z firmą CoBouw siódmej realizacji.

SUN GARDEN POLSKA
Zbigniew Krawiec, Kierownik ds. techniczno-inwestycyjnych

Naszą uwagę zwróciły nowoczesne realizacje, jakie CoBouw posiada w swoim bogatym portfolio. W wyniku wykonanych prac przedstawiona nam na początku współpracy wizualizacja obiektu została odzwierciedlona w każdym detalu. Polecamy CoBouw jako wykonawcę, dla którego ważne jest zarówno rzetelne wykonanie techniczne, jak i atrakcyjny design.

SPECTRA LIGHTING SP. Z O.O.
Mirosław Rakoczy, Wiceprezes Zarządu

Wybudowany przez CoBouw obiekt stanowi wizytówkę naszej firmy i całej Zielonej Góry. Doświadczona kadra specjalistów, indywidualne podejście do klienta i wysoka jakość usług oferowane przez CoBouw Polska są tym, czego potrzebuje przedsiębiorca, by w warunkach komfortu rozbudowywać swój biznes.

DREAMPEN
Dariusz Libera, Właściciel DreamPen

Nowoczesny design obiektu jest dokładnie tym, czego oczekiwaliśmy. Całemu Zarządowi oraz pracownikom firmy CoBouw życzymy dalszych sukcesów, których na pewno będzie wiele. Polecamy usługi firmy i z pełną świadomością potwierdzamy jej rzetelność, pomysłowość i innowacyjność.

VITO POLSKA SP. Z O.O.
Witold Michalak, Prezes Zarządu

CoBouw Polska to firma wyróżniająca się na rynku usług budowlanych. To firma, która słucha inwestora i wychodzi mu naprzeciw z szeregiem trafnych pomysłów i gotowych rozwiązań. Firma dba o każdy detal, a efekty estetyczne i wizualne są dla niej również ważne, co rzetelne i profesjonalne wykonawstwo.

P.H.U. KOSMET-HURT
Jacek Wnuk, Dyrektor d/s handlu

Zrealizowana rok wcześniej inwestycja hali produkcyjnej nadała początek kooperacji, na mocy której trwają prace nad kolejnym, trzecim już obiektem. Po jej zakończeniu bilans wybudowanej dla nas przez CoBouw powierzchni osiągnie ponad 22.500 m2. Serdecznie dziękujemy CoBouw Polska za dotychczasową współpracę.

HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O.
Thomas Klier, Kierownik Techniczny

Kompleks produkcyjno-magazynowy powstał w Krzeczowie, na otoczonym lasami terenie. CoBouw zgodnie z naszymi oczekiwaniami wykorzystała ten fakt, subtelnie wkomponowując obiekt w otocznie, między innymi poprzez zastosowanie takich zabiegów jak intensywnie zielone elementy elewacji hal oraz duże, odbijające drzewa przeszklenia w biurowcu.

LIEDMANN SP. Z O.O.
Tomasz Liedmann, Prezes Zarządu

Decyzja o wyborze wykonawcy inwestycji stanowi trudny proces. Warto wówczas wybrać firmę, która przejmie formalności i kompleksowo przeprowadzi każdy etap realizacji, innymi słowy warto wybrać firmę CoBouw. W przypadku następnej inwestycji na pewno nie będziemy szukać innych partnerów.

PLASTEAM SP. Z O.O
Cezary Pytel, Prezes Zarządu

W kwestii stylu architektonicznego naszej inwestycji projektanci CoBouw uwzględnili nasze preferencje, a także przyjęli kilka interesujących wizualnie rozwiązań wpisujących się w nowoczesny design obiektów przemysłowych.

MEBLOSOFT
Sławomir Michalik, Prezes Zarządu

Wyzwaniem, z którym spółka CoBouw poradziła sobie bez najmniejszych trudności była budowa 25 metrowej wieży technologicznej dostosowanej do potrzeb naszej produkcji. Zrealizowana i obecnie funkcjonująca hala jest w pełni dostosowana do potrzeb naszej produkcji.

SDE Sp. z o.o.
Wilhelm de Vries, Dyrektor Zarządzający

Zdecydowaliśmy się na firmę CoBouw Polska, a na naszym wyborze zaważyło między innymi duże doświadczenie CoBouw w budowie nowoczesnych obiektów przemysłowych, potwierdzone imponującym portfolio. CoBouw zaprojektowała stylowy i nowoczesny obiekt (...), który stał się wizytówką naszej firmy.

FAVORITE GIFTS PRINT EUROPE SP. Z O.O.
Maciej Śliwa, Dyrektor Zakładu

Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, fachowo i terminowo. Obiekt wybudowano zgodnie z projektem. Kontakty między Inwestorem, a firmą układały się w sposób wzorowy, wszelkie uwagi i sugestie czynione przez Inwestora znajdowały zrozumienie i przekładały się na konkretne wykonawstwo.

ARSANIT SP. Z O.O.
Krzysztof Skrobot, Prezes Zarządu

Firma AdamS H. Pędzich z siedzibą w Mrągowie wyraża swoje uznanie dla firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. w zakresie budowy hali produkcyjno-magazynowej zlokalizowanej w Mrągowie. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę CoBouw jako profesjonalnego wykonawcę.

ADAMS SP. Z O.O. SP.K.
Adam Pędzich, Pełnomocnik Właściciela

Wysoka jakość prac, organizacja robót i odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. Hala została zrealizowana fachowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

F.M. ROTOX SP. Z O.O.
Jan Sonka, Prezes Zarządu

Druga już wspólna realizacja pozwoliła nam utwierdzić się w przekonaniu o fachowości CoBouw Polska oraz indywidualnym, nieschematycznym podejściu do realizowanych projektów.

NAFA POLSKA SP. Z O.O.
Mariusz Adam, Dyrektor Administracyjny/Pełnomocnik

W kontekście dotychczasowej współpracy poziom usług świadczonych przez firmę CoBouw należy ocenić wysoko, zlecone prace zostały wykonane solidnie.

FERRUM-PROFIL SYSTEM S.C.
Zbigniew Cech, Właściciel firmy

Przygotowanie i prowadzenie inwestycji nie budziło naszych zastrzeżeń. Wszystkie prace zostały zrealizowane rzetelnie, fachowo i terminowo. Obiekt wybudowano zgodnie z projektem.

BRZEZIMIERZ NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
Arkadiusz Brzyski, W-ce Prezes

Jakość prac, organizacja robót i odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. Obiekt został zrealizowany fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami, firma CoBouw okazała się solidnym partnerem biznesowym. Biorąc pod uwagę powyższe planujemy dalszą współpracę przy kolejnej naszej inwestycji.

HURTAP SA
Iwona Bilichowska-Gotówko, Pełnomocnik zarządu d/s inwestycji

Firma Witamina Sp. z o.o. wyraża swoje uznanie dla firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. w zakresie budowy hali magazynowej oraz 4 komór chłodniczych z kontrolowaną atmosferą.

GOSPODARSTWO SADOWNICZE MICHAŁ SŁABY
Michał Słaby, Wiceprezes Zarządu

Życząc dalszych sukcesów dziękujemy za dotychczasową współpracę jednocześnie polecamy firmę CoBouw Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera przy realizacji inwestycji.

GRUPA GAIK SP. Z O.O.
Arkadiusz Gaik, Prezes Zarządu

Firma P.P.U.H. STYROPMIN pragnie zaświadczyć, że przygotowanie i prowadzenie naszej inwestycji nie budziło żadnych zastrzeżeń. Hala produkcyjno-magazynowa została zrealizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami, a pracownicy firmy CoBouw brali czynny udział w całym procesie inwestycyjnym.

P.P.U.H. STYROPMIN Sp. z o.o.
Adam Kaźmierczak, Kierownik ds. inwestycji

Firma CoBouw wykonała projekt budowlany zamienny oraz przeprowadziła całość procesu budowlanego. Wszystkie etapy budowy były realizowane zgodnie z harmonogramem. Kontakty między nami, a firmą CoBouw układały się w sposób wzorowy.

DREWCO Sp. z o.o.
Mirosław Ochal, Prezes Zarządu

Współpraca z firmą CoBouw Polska gwarantuje solidną realizację inwestycji. W związku z powyższym, rekomendujemy firmę CoBouw Polska, jako sprawdzonego i profesjonalnego partnera biznesowego.

MARKOS Sp. z o.o.
Szymon Koseski, Project Manager

Prace przy realizacji inwestycji cechowała rzetelność pracowników. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę CoBouw Polska jako profesjonalnego partnera do realizacji inwestycji budowlanych.

WIEFFERINK POLSKA SP. Z O.O.
Artur Stawski, Dyrektor

Firma CoBouw Polska w pełni zasługuje na polecenie jej jako solidnego, wywiązującego się ze zobowiązań partnera.

ZAKŁADY MECHANICZNE DANMAR
Michał Danecki, Właściciel

Prace zostały zrealizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem. Sprawna organizacja robót i odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy CoBouw Polska Sp. z o.o.

ARMA BAUTEILE SP. Z O.O.
Michał Szykowny, Dyrektor Zakładu

Na placu budowy hali produkcyjnej, o łącznej powierzchni 3.974 m2, panował ład i porządek. Kadra kierownicza jest w pełni kompetentna w zakresie podejmowania decyzji dotyczących zaistniałych podczas realizacji inwestycji zmian.

PPUH AUTO-HAK SP.J.
Henryk Nejman, Współwłaściciel

Firma CoBouw wykazała się elastycznością, dobrymi pomysłami oraz sugestiami. Wszystkie etapy budowy były realizowane zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na podkreślenie zasługuje również fakt czynnego brania, przez upoważnionych pracowników firmy CoBouw Polska Sp. z o.o., udziału w całym procesie inwestycyjnym.

PPHU DUOMAT 2
Michał Okonowicz, Właściciel

Zakres prac objął wykonanie projektu budowlanego zamiennego oraz kompleksowe wykonawstwo hali usługowej o powierzchni około 6.500 m2 wraz z budynkiem socjalno-biurowym o powierzchni 1.270 m2.

REFLEKS
Anna Rożko, Współwłaściciel

W trakcie realizowania inwestycji firma CoBouw wykazała się fachową wiedzą i starannością. Wysoka jakość prac, organizacja robót i odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. Kontakty między nami, a firmą układały się w sposób bardzo dobry, ponadto firma CoBouw posiada odpowiednią kadrę techniczną oraz sprzęt niezbędny do wykonania ww. prac.

2x3 SA
Anna Kuzynin, Prezes Zarządu

Firma CoBouw wykonała projekt konstrukcji stalowej oraz projekt instalacji sanitarnych wraz z kompleksowym wykonawstwem obiektu. Prace zostały wykonane terminowo z dużym zaangażowaniem przy sprawnej organizacji i koordynacji robót.

EL-PRESS OFICYNA WYDAWNICZA
Wojciech Samoliński, Współwłaściciel, Marek Tytuła, Współwłaściciel

Powierzone przez nas firmie CoBouw zlecenie obejmowało opracowanie projektu technicznego konstrukcji stalowej, wraz z 17 suwnicami, oraz dostawę i montaż hali produkcyjnej. Pragniemy wyrazić nasze uznanie za profesjonalizm w działaniu firmy CoBouw. Współpraca z nią gwarantuje terminową i solidną realizację inwestycji.

HYDRO-NAVAL SP.J.
Wojciech Michałek, Współwłaściciel

W ramach umowy firma CoBouw wykonała pełnobranżowy projekt budowlany oraz zrealizowała całość procesu budowlanego począwszy od prac ziemnych i fundamentowych, wykonania posadzki przemysłowej, dostawę i montaż konstrukcji hali.

GG TECH SP.J.
Wojciech Garus, Współwłaściciel

lorem ipsum

PUHP PILAWA
Krystyna Pilawa, Pełnomocnik

Obiekt został wykonany zgodnie z systemem HACCP. Firma CoBouw odpowiedzialna była również za załatwienie wszystkich formalności urzędowych niezbędnych do powstania obiektu.

PEAK PERFORMANCE PRODUCT
Fabien Sprunck, Prezes Zarządu

W ramach umowy firma CoBouw wykonała pełnobranżowy projekt budowlany wraz z projektem technologii oraz zrealizowała całość procesu budowlanego począwszy od prac ziemnych i fundamentowych, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, poprzez dostawę i montaż konstrukcji hal kończąc na pracach wykończeniowych.

ADDIT SP. Z O.O.
Marian Klimek, Dyrektor Zarządzaqjący

W trakcie realizowania inwestycji firma CoBouw wykazała się fachową wiedzą i starannością w celu terminowego i rzetelnego wywiązania się z przyjętych zobowiązań inwestycyjnych.

EUROCOLOR SP. ZO.O.
Paweł Surówka, Członek Zarządu

Firma CoBouw wykonała pełnobranżowy projekt budowlany, niezbędne uzgodnienia i pozwolenia oraz wszystkie prace budowlano-montażowe związane z wykonaniem sortowni i pakowni owoców wraz z komorami chłodniczymi i zapleczem socjalnym.

WITAMINA SP. Z O.O.
Michał Słaby, Wiceprezes

Dobra organizacja pracy, fachowy i solidny zespół montażystów oraz odpowiedzialność są dowodem wiarygodności firmy CoBouw oraz gwarantem, dla każdego potencjalnego inwestora, dobrej współpracy i osiągnięcia oczekiwanych efektów.

CORNETTE UNDERWEAR
Andrzej Możdżeń, Właściciel

Dzięki zaangażowaniu pracowników Państwa firmy zlecone prace zostały przygotowane i wykonane w przewidzianym terminie, w sposób bezpieczny i z najwyższą starannością.

LOTOS ASFALT SP. Z O.O.
leszek Stokłosa, Prezes Zarzadu/Dyrektor Naczelny

Firma CoBouw Polska Sp. z o.o. zasługuje na polecenie jej jako wywiązującego się ze zobowiązań partnera inwestycyjnego.

PALGETRANS SP. Z O.O.
Dagmara Wojnarowska, Kierownik Firmy

Wyrażamy swoje uznanie dla firmy CoBouw Polska Sp. z o.o. w zakresie budowy hali magazynowej o łącznej powierzchni 4.200 m2. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę CoBouw jako solidnego dostawcę usług.

FEBER SP. Z O.O.
Michał Wiśniewski, Dyrektor Zarządzajacy

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.