hala dla intap wieczorne ujęcie
Optymalny wybór. Sprawdzone rozwiązania
CoBouw - budujemy hale hybrydowe
Specjalizujemy się w budowie hal hybrydowych, które najpierw powstają w wyobraźni naszych projektantów, a następnie zmieniają się w funkcjonalne, innowacyjne i nowoczesne obiekty przemysłowe idealnie dopasowane do potrzeb oraz indywidualnych preferencji Inwestorów. Z dumą prezentujemy argumenty, które wyróżniają naszą ofertę na tle konkurencji oraz gwarantują Inwestorom bezproblemowy proces budowlany zakończony sukcesem.
269
269 wykonanych
obiektów
Wizytówką biznesową CoBouw jest portfolio, które obejmuje Ponad 270 wykonanych obiektów przemysłowych, w tym hal magazynowych, produkcyjnych, logistycznych, handlowych, chłodni i mroźni. Każdy projekt realizujemy wykorzystując pełen potencjał naszego doświadczenia, zaawansowanych możliwości technologicznych i zaangażowania.

Dotacje UE
Zapewniamy Inwestorom profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie w procesie pozyskiwania unijnych dotacji. W ramach naszych usług przejmujemy wszelkie obowiązki związane z selekcją i weryfikacją dostępnych projektów UE, tworzeniem biznes planów, kompletowaniem dokumentacji oraz przygotowaniem wniosków. Zapewniamy ponadto profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie z gwarancją korzyści na każdym etapie współpracy.
Realizujemy cały
proces budowlany
Krok po kroku kompleksowo realizujemy cały proces budowlany: od fazy koncepcyjno-projektowej po przekazanie obiektu budowlanego wykonanego w wersji „pod klucz”. Przejmujemy wszelkie obowiązki formalno-prawne związane z przygotowaniem dokumentacji oraz uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oszczędzając tym samym cenny czas Inwestorów.

Nasza kompleksowa oferta sprawia, że z nawiązką spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów, jednocześnie oszczędzając Ich cenny czas. Co bardzo istotne cały proces inwestycyjny przebiega sprawnie i zawsze zgodnie z najwyższymi standardami sztuki budowlanej.

Wykwalifikowana
kadra
Kadra CouBow to zespół technologów i inżynierów oraz montażystów zarządzanych przez doświadczonych kierowników budowy. Własna kadra oraz bliska współpraca wszystkich działów technicznych sprawia, że nasza firma samodzielnie i perfekcyjnie realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty.
 
Największym kapitałem naszej firmy są specjaliści, którzy optymalnie wykorzystują nowoczesny sprzęt i zaawansowane możliwości technologiczne, aby proponować autorskie rozwiązania budowlane. Co bardzo istotne o wysokiej jakości naszej pracy decydują zarówno kompetencje oraz odpowiedzialność zawodowa, zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

Poznaj nasz zespół

Sprawdzone
know-how
Cały proces budowlany realizujemy samodzielnie w oparciu o autorskie projekty wkomponowane w indywidualne potrzeby Inwestorów oraz konkretne ramy budżetowe. Sprawdzona metodologia pracy w wersji „Zaprojektuj i zbuduj” oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają nam kreować trendy i bezproblemowo zmieniać śmiałe koncepcje w nowoczesne konstrukcje stalowe.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.