W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera budowy.

Lokalizacje:

  • Łódź, woj. łódzkie
  • Jasło, woj. podkarpackie
  • Nowy Sącz, woj. małopolskie
  • Krosno, woj. podkarpackie

 Opis stanowiska – obowiązki:

  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych
  • Organizacja placu budowy
  • Planowanie i kontrola pracy brygad monterskich
  • Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych
  • Kontrola kosztów budowy i rozliczanie materiałów
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Znajomość rynku budowlanego w zakresie materiałów budowlanych i zastosowań w budownictwie
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
MultiSport dla pracownika i jego rodziny.
Życiorysy prosimy przesyłać na adres mailowy:  b.cieslak@cobouw.pl Aplikuj