Opracowany przez nas projekt zamienny hali dotyczy rozbudowy zakładu produkcyjnego w Jaśle o dodatkowe 9 000 m², w 2 etapach.
W pierwszym etapie zaprojektujemy halę produkcyjno-magazynową wraz z częścią socjalno-biurową, której powierzchnia wyniesie nieco ponad 4 000 m².

Tarkett to światowy lider w dziedzinie rozwiązań podłogowych i ściennych, z bogatą historią na międzynarodowych rynkach. Firma, której siedziba główna znajduje się we Francji, dysponuje 34 zakładami produkcyjnymi na całym świecie, w tym w Jaśle, który planujemy rozbudować.
Oferta Tarkett obejmuje szeroki wachlarz produktów, takich jak podłogi drewniane i winylowe, linoleum, płytki i wykładziny dywanowe, panele laminowane, nawierzchnie specjalistyczne, wykładziny ścienne, nawierzchnie sportowe oraz trawy syntetyczne.
Produkty Tarkett są cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i komercyjnych, w tym hotele, obiekty sportowe, sklepy i restauracje.
Jasło, województwo podkarpackie,
Projekt zakłada rozbudowę zakładu produkcyjno-magazynowego o kolejne 9.000 m2 powierzchni. W ramach realizowanej inwestycji zaprojektujemy również infrastrukturę techniczną i drogową.
Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji dla Tarkett Polska w związku z czym kompleksowo wykonamy:
- prace przygotowawcze w postaci niezbędnej rozbiórki budynków, dróg i nawierzchni;
- prace ziemne i fundamenty;
- halę od poziomu „0” wraz z posadzką, stolarką okienno-drzwiową i instalacjami sanitarnymi, elektrycznymi i teletechnicznymi;
- budynek socjalno-biurowy wraz z pracami wykończeniowymi;
- roboty drogowe.
Projekt rozbudowy hali produkcyjno-magazynowej w Jaśle został przez nas starannie zaplanowany, aby harmonijnie wkomponować się w istniejący zakład produkcyjny Tarkett. Nowa hala będzie miała nowoczesny design, który uzupełni dotychczasową architekturę, zapewniając spójność estetyczną i funkcjonalną.
W ramach rozbudowy, nowa hala będzie wyposażona w instalację fotowoltaiczną na dachu. To rozwiązanie potwierdza zaangażowanie firmy w ochronę środowiska i dbałość o zrównoważony rozwój. Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, zakład będzie mógł zredukować swoje zużycie energii z tradycyjnych źródeł, co przyczyni się do obniżenia emisji dwutlenku węgla oraz zmniejszenia śladu węglowego.