GOTECH SP. Z O.O.

powrót
GOTECH SP. Z O.O.
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Nowy Czarnów
Województwo
zachodniopomorskie
Branża
budowlana
Typ hali
hala produkcyjna
Konstrukcja nośna
Hala dwunawowa. Konstrukcja stalowa ramowa, rygle z blachownic o zmiennej wysokości przekroju poprzecznego, słupy z profili gorącowalcowanych. Ramy stalowe zaprojektowane z wykorzystaniem modelu ramy z węzłami sztywnymi, ze słupami utwierdzonymi w stopach fundamentowych. Obiekt zostanei wyposażony w suwnice pomostowe o udźwigu 12,5 tony każda., Belka podsuwnicowa swobodnie podparta jednoprzęsłowa.
Dach hali
Spadek dachu hali 3%. Dach w układzie warstwowym: wełna mineralna na blasze trapezowej ułożonej na płatwiach stalowych "Z" oraz z profili prostokątnych zimnogiętych, pokrycie w postaci membrany dachowej z PVC.
Obudowa ścian
Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, w układzie pionowym, ryglowym.
Opis inwestycji

Inwestycja polega na budowie zakładu innowacji technologicznych o powierzchni nieco ponad 3.500 m2. Jest to pierwszy z etapów projektu. W kolejnym powstanie dwukondygnacyjne zaplecze socjalno-biurowe jako część zblokowana i połączona w jedną funkcjonalną całość z zakładem produkcyjnym.

Obiekt przekazaliśmy w użytkowanie Inwestorowi we wrześniu 2018.

Efekt końcowy

W efekcie naszych prac powstał funkcjonalny zakład dostosowany do potrzeb naszego Inwestora, o typowej dla zabudowy przemysłowej linii architektonicznej.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.