HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – DRUGA REALIZACJA

powrót
HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O. – DRUGA REALIZACJA
Kraj inwestora
Niemcy
Miejscowość
Osła
Województwo
dolnośląskie
Branża
producent bram i drzwi
Typ hali
stalowa hala produkcyjna, hala magazynowa
Konstrukcja nośna
Konstrukcja obu hal blachownicowa o pełnych przekrojach wraz z konstrukcją nośną ściań szczytowych oraz stężeniami. Konstrukcja główna hali magazynowej pzygotowana do rozbudowy oraz do montażu trzech suwnic o nośności 3.2 ton każda. Hala produkcyjna przygotowana do montażu suwnicy o nośności 10 ton we wszystkich nawach.
Dach hali
konstrukcja nośna dachu hal z płatwi. Płatwei wykonane z kształtowników gorąco-walcowanych. Obudowa dachu w postaci paneli blachy trapezowej, izolacja z płyt twardej wełny mineralnej, pokrycie membraną dachową. Podcisnieniowe odwodnienie dachu.
Obudowa ścian
Jednolita obudowa ścian hali magazynowej i hali produkcyjnej, w postaci kaset i paneli blachy trapezowej. Strona zewnętrzna blachy trapezowej w kolorze niebieskim, kasety w kolorze szarym. Izolacja ścian z płyt wełny mineralnej.
Opis inwestycji

Inwestycja obejmuje rozbudowę hali produkcyjnej o powierzchni 2.500 m2 oraz hali magazynowej o powierzchni 2.600 m2. Jest to kontynuacja pierwszego etapu inwestycji zakończonego przez nas w kwietniu 2017 roku, polegającego na rozbudowie zakładu produkcyjnego o 4.300 m2.

Halę przystosowaliśmy do dalszej rozbudowy, zważywszy, iż Inwestor zakłada kolejne etapy inwestycji.

Efekt końcowy

Powstanie kompleks hal dostosowany do potrzeb Inwestora. Kolorystyka elewacji została utrzymana w kolorach firmowych firmy Hörmann Polska.

  • 1
  • 2

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.