INDEKA LOGISTIC CITY – centrum logistyczne

powrót
INDEKA LOGISTIC CITY – centrum logistyczne
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Płaszewko
Województwo
pomorskie
Branża
transportowa, logistyka
Typ hali
hala magazynowa
Konstrukcja nośna
Halę magazynową zaprojektowaliśmy w konstrukcji stalowej jako halę czteronawową o konstrukcji nośnej składającej się z układu ram blachownicowych oraz słupów stalowych. W części osi w miejsce ram blachownicowych zaprojektowaliśmy układy jak dla ścian szczytowych. Konstrukcja nośna dachu i ścian zostanie wykonana z kształtowników stalowych giętych na zimno. Całość usztywniona prętami stężającymi ściennymi i połaciowymi w formie „X”.
Dach hali
Konstrukcję dachu zaprojektowalismy z zimnogiętych kształtowników stalowych mocowanych do rygla dachowego i belek oczepowych ścian szczytowych. Wierzchnie pokrycie dachu będzie stanowić membrana PVC, a izolację dachu zapewnią płyty styropianu o grubości 15 cm, ułożone na paroizolacji z folii PE i blasze trapezowej.
Obudowa ścian
Płyty warstwowye z rdzeniem poliuretanowym o grubości 10 cm, mocowane w układzie poziomym do elementów nośnych konstrukcji hali.
Opis inwestycji

Projekt budowlany oraz budowa w generalnym wykonawstwie hali magazynowej o łącznej powierzchni blisko 12.000 m2. Jest to pierwszy etap inwestycji obejmującej budowę kompleksu hal o powierzchni blisko 40.000 m2. Centrum Logistyczne Indeka powstaje na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie Płaszewko.
Aktualny obiekt jest już piątym, jaki zrealizujemy dla firmy Indeka. Po wybudowaniu Centrum Logistycznego powierzchnia wszystkich inwestycji wybudowanych przez nas dla Indeki wyniesie blisko 60.000 m2.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.