MEBLOMASTER – trzecia realizacja

powrót
MEBLOMASTER – trzecia realizacja
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Węgrów
Województwo
mazowieckie
Branża
meblarska
Typ hali
hala magazynowa wraz z częscią socjalno-biurową
Konstrukcja nośna
Rozbudowa składa się z trzech głównych części: hali stalowej szerokiej, hali stalowej wąskiej oraz części socjalnej. Halę szeroką zaprojektowaliśmy jako dwunawową. Od strony budynków istniejących hala obniżona. Halę wąską zaprojektowaliśmy jako ramę kratownicową jednonawową z dźwigarem kratowym o pasach równoległych ze ściągiem spinającym pasy dolne kratownicy. Część socjalna murowana o wysokości 4 m, z dachem stalowym.
Dach hali
Konstrukcja dachu z kształtowników stalowych giętych na zimno. Poszycie dachu: blacha zewnetrzna /izolacja z wełny/ blacha wewnętrzna. Spadek połaci dachowych hali wynosi 3%. Na obwodzie połaci dachowej zaprojektowano attykę o wysokości 8,05 m.
Obudowa ścian
Obudowa ścian zewnętrznych z płyt warstwowych mocowanych do konstrukcji stalowej w układzie poziomym. Od strony północnej i południowej hali zaprojektowaliśmy wejścia i bramy.
Opis inwestycji

Planowana inwestycja zakłada rozbudowę budynku produkcyjno-magazynowego z częścią socjalno-biurową o część produkcyjno-magazynową oraz rozbudowę infrastruktury wewnętrznej znajdującej się na działkach Inwestora. Prace wykonamy w generalnym wykonawstwie, na podstawie autorskiego projektu.

Jest to nasza trzecia z kolei współpraca z firmą Meblomaster. Po zakończeniu budowy kompleks wybudowanych przez nas dla Inwestora hal osiągnie bilans niemal 11.000 m2.

Efekt końcowy

Hala została utrzymana w spójnym architektonicznie stylu z poprzednio wybudowanymi przez nas obiektami dla firmy Meblomaster. Rozbudowa powiększyła powierzchnię należących do Inwestora hal do imponującego, wielkogabarytowego kompleksu przemysłowego.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.