MEBLOSOFT

powrót
MEBLOSOFT
Realizacji hali stalowej z przeznaczeniem na magazyn o łącznej powierzchni około 7.300 m2
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Krapkowice
Województwo
opolskie
Branża
meblarska
Typ hali
hala magazynowa wraz z częścią socjalno-biurową
Konstrukcja nośna
Hala trzynawowa.
Dach hali
Konstrukcja nośna dachu z kształtowników stalowych giętych na zimno. Obudowa wewnętrzna dachu z blach trapezowych, mocowanych do kształtowników stalowych za pomocą wkrętów. Izolacja dachuwełną mineralną grubości 15 cm, ułożoną bezpośrednio na blachach trapezowych i paroizolacji z folii PE. Zewnętrzne pokrycie dachu membraną PVC.
Obudowa ścian
Ściany osłonowe z płyty warstwowej w układzie poziomym, o grubosci 12 cm, z rdzeniem z wełny mineralnej. Pomiędzy częścią socjalną, a halą magazynową zaprojektowaliśmy ścianę murowaną.
Opis inwestycji

Zrealizujemy budynek hali magazynowej o powierzchni blisko 7.300 m2. Inwestor zamierza magazynować w hali materiały do produkcji mebli tapicerowanych oraz wyroby gotowe. Materiały składowane będą w jednej warstwie. Zaplecze socjalne dla pracowników magazynowych zostanie zlokalizowane w wydzielonej części hali.

Hala magazynowa dla MebloSoft jest zaledwie pierwszym z planowanych trzech etapów inwestycji, która docelowo ma osiągnąć blisko 20.000 m2 i wyróżniać się szczególnie ze względu na reprezentacyjny biurowiec, który będzie nową siedzibą zarządu firmy.

Efekt końcowy

Magazyn dla MebloSoft wybudowaliśmy w strefie przemysłowej, na obrzeżach miasta Krapkowice. Obiekt, choć dostosowany do okolicznej zabudowy, wyróżnia się ze względu na dużą powierzchnię inwestycji.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.