SCHELL INDUSTRIES POLSKA SP. Z O.O.

powrót
SCHELL INDUSTRIES POLSKA SP. Z O.O.
Wykonanie hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią socjalno-biurową o powierzchni ponad 2.000 m2.
Kraj inwestora
Holandia
Miejscowość
Rzepin
Województwo
lubuskie
Branża
medyczna
Typ hali
hala produkcyjno-magazynowa wraz z częścią socjalno-biurową
Konstrukcja nośna
Hala dwunawowa. Konstrukcja ram blachownicowa o pełnych przekrojach. W układzie poprzecznym stateczność hali zapewniają ramy nośne, a w układzie podłużnym stateczność hali zapewniają tężniki połaciowe poprzeczne (między ryglami ram) oraz tężniki pionowe ścienne (między słupami).
Dach hali
Spadek połaci dachowych 3%. Konstrukcja nośna dachu wykonana jest z kształtowników stalowych giętych na zimno. Obudowa wewnętrzna dachu z blach trapezowych, mocowanych do kształtowników stalowych za pomocą wkrętów. Izolacja termiczna i membrana dachowa. Podciśnieniowe odprowadzenie wody z dachu. Ozdobne zadaszenie części socjalno-biurowej.
Obudowa ścian
Ściany osłonowe z płyty warstwowej z rdzeniem PIR, które zamontujemy w układzie pionowym. W ścianach ramy dla bram i drzwi. Pasma okien w części socjalno-biurowej.
Opis inwestycji

Halę stalową z częścią socjalno-biurową zrealizowaliśmy w terminie 7 miesięcy. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy również układ drogowy wokół obiektu.

Efekt końcowy

Obiekt wyróżnia schudny i minimalistyczny design. Czerwony kolor zastosowany na wysuniętym zadaszeniu części socjalno-biurowej przełamuje grafit elewacji hali i nadaje bryle dynamizmu.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.