SPECTRA LIGHTING

powrót
SPECTRA LIGHTING
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Załuski
Województwo
mazowieckie
Branża
oświetleniowa
Typ hali
hala produkcyjno-magazynowa z częścią socjalno-biurową
Konstrukcja nośna
Hala została zaprojektowana jako dwunawowa o konstrukcji głównej wykonanej ze spawanych ram blachownicowych oraz konstrukcji ścian szczytowych z profili walcowanych. Projektując inwestycję przewidzieliśmy możliwość rozbudowy obiektu w kierunku zachodnim.
Dach hali
Konstrukcja nośna dachu zgodnie z naszym projektem zostanie wykonana z kształtowników stalowych giętych na zimno. Obudowę dachu będą stanowić panele blachy trapezowej, na której wykonana zostanie izolacja w postaci płyt styropianowych. Izolację wodochronną zapewni membrana PVC.
Obudowa ścian
Ściany osłonowe zaprojektowaliśmy z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym mocowanych w układzie pionowym. Cześć biurowa, zlokalizowana w południowo-wschodnim narożniku budynku, zostanie dodatkowo dla wyróżnienia obudowana panelami blachy sinusowej.
Opis inwestycji

Łączna powierzchnia hali produkcyjno-magazynowej z częścią socjalno-biurową wynosi około 4.000 m2. Inwestycję zrealizowaliśmy "pod klucz", na podstawie autorskiego projektu.
Ostatnie prace budowlane związane z realizacją kontraktu wykonaliśmy w marcu 2019 roku.

Spectra Lighting projektuje i sprzedaje oprawy oświetleniowe. Ponadto firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie dostawy oświetlenia.

Efekt końcowy

Powstał reprezentacyjny i elegancki w swej prostocie budynek produkcyjno-biurowy. Obiekt utrzymaliśmy, zgodnie z projektem, w odcieniach szarości i czerwieni nawiązując do logotypu Inwestora oraz do siedziby firmy i salonu sprzedażowego zlokalizowanych w Warszawie.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.