WET-ART

powrót
WET-ART
Kraj inwestora
Polska
Miejscowość
Wojcieszyce
Województwo
lubuskie
Branża
zoologiczna
Typ hali
hala magazynowa wraz z częścią socjalno-biurową
Konstrukcja nośna
Konstrukcja ram blachownicowa o pełnych przekrojach. Konstrukcja scian szczytowych z profili walcowanych. Stateczność budynku zapewni układ stężeń prętowych połaciowych i ściennych.
Dach hali
Szkielet dachu wykonany z kształtowników stalowych giętych na zimno, ocynkowanych ogniowo. Konstrukcję pod warstwy dachu zaprojektowaliśmy z paneli blachy trapezowej. Panele dachowe zostaną zamocowane wkrętami do kształtowników zimnogiętych. Bezpośrednio na panelach ułożymy izolację. Dach pokryjemy membraną dachową PVC. Halę wyposażyliśmy w zadaszenie, które wykonamy z elementów gorąco-walcowanych.
Obudowa ścian
Obudowę scian wykonamy z poziomo zamontowanych płyt warstwowych poliuretanowych, o mikroprofilowanych blachach zewnętrznych i liniowo profilowanych blachach wewnętrznych. Otwory bramowe w ilosci 3 sztuk, w tym 2 bramy wyposażone w kurtyny paskowe.
Opis inwestycji

Inwestycję zrealizowaliśmy w systemie generalnego wykonawstwa. Klucze do gotowej hali przekazaliśmy Inwestorowi jeszcze przed końcem 2018 roku. Powierzchnia hali magazynowej z częścią socjalno-biurową wyniosła około 2.000 m2.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką cookies.